.eurocom

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Kamerové systémy

Ponúkame Vám kamerové systémy, ktoré sa stále viac stávajú súčasťou bežného života. Kamerové systémy sa používajú všade tam, kde je potrebné monitorovať dianie a vyhodnocovať rôzne udalosti v reálnom čase alebo zo záznamu, ale hlavne majú chrániť Vás a Váš majetok.
Skoro každý supermarket, obchodný dom, hotel alebo firma používa kamerový system na ochranu svojho majetku. Stále častejšie začínaju kamerové systémy využívať aj súkromné osoby. K zabezpečeniu rôznych aj špecialnych riešeni používame produkty popredných a kvalitných dodávateľov.

..umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) zo sledovaného priestoru, monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti.
Výpovednú hodnotu určuje kvalita a detailnosť obrazu
, preto je veľmi dôležité zvoliť také komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú požiadavkam náročnosti aplikácie, veľkosti sledovaného objektu, spôsobu spracovania a prenosu signálu, odolnosti voči poverenostným podmienkam a pod. Všetky uvedené kritéria by potom mali jednoznačne určiť, či je na danú inštaláciu vhodná analógová alebo IP technológia, čiernobiele alebo farebné kamery s nočným videním, prisvietením, polohovaním a priblížením (tzv. PTZ systémy) alebo dome kamery, či je výhodnejší záznam videa do PC pomocou digitalizačných kariet alebo na harddisk digitálneho videorekordéra.
S rastúcimi nárokmi na kvalitu obrazu prichádzajú od výrobcov stále nové technické riešenia, preto je inovácia v tomto segmente zabezpečenia objektov veľmi rýchla. 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky