.eurocom

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Quorion CR21 model F

CR20 je ideálny spoločník pre Váš obchod spĺňajúci požiadavky fiškálneho zákona.
CR20 ponúka rýchle spracovávanie transakcií, veľké množstvo funkcií, veľkú pamäť, ako aj široké možnosti pripojenia externých zariadení. CR 20 je ľahko prenosná a dosť malá na to, aby sa zmestila
do akejkoľvek tašky. Napriek malej veľkosti však vďaka 32-bitovej technológii získate výkonné pokladničné riešenie.
K pokladnici je možné pripojiť pokladničnú zásuvku a cez rozhranie RS 232 všetky periférne zariadenia, ktoré môžete k práci potrebovať ako váhu, skener a taktiež GPRS moduly.

Naopak, USB port umožňuje rýchle počítačové programovanie. Dokonca si môžete vybrať model s jednoriadkovým alebo dvojriadkovým alfanumerickým displejom. V kombinácii s tichou tepelnou tlačiarňou s jednoduchým mechanizmom výmeny papierovej rolky, ktorá má rýchlosť 60mm/s získate vynikajúcu registračnú pokladnicu.

CR20 je jednoduchá na programovanie a používanie. Dodáva sa so zjednodušenou verziou software QMP, ktorý je špeciálne upravený, takže pokladnicu dostanete s vlastnosťami, ktoré potrebujete a ktorý zaručí Vaše rýchle zaškolenie. Napriek tomu, že CR 20 je malá, disponuje až 100 departmentmi a 10 000 PLU, ktoré dávajú veľký priestor pre vloženie všetkých tovarov, ktoré v rámci svojej ponuky chcete predávať. Okrem toho môžete profitovať z veľkej variability uzávierok, ktoré umožňujú získať kľúčové informácie o predaji pre Vaše obchodné rozhodovanie.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky